Hakkımızda 2

Hakkımızda

 

BakGir.Com, 2020 yılında temellerinin atılmasının ardından yaklaşık bir yıllık bir çalışmanın neticesinde, pazar sektöründeki en son trendlerin, en iyi kalitenin ve en uygun fiyat politikasının harmanlanmasıyla oluşturulan ve tüketicilerimizin beğenisine sunulan bir alışveriş platformudur. Modayı yakından takip ederek sahip olduğumuz bilgi ve birikimi, yenilikçi yapımız ile sentezleyerek farklılığımızı yansıttığımız ürün portföyümüzden üyelerimizin en iyi şekilde yararlanması için önceliğimizi güvenli alışveriş, hızlı gönderi ve müşteri memnuniyeti oluşturuyor.

BakGir.Com, 256 bit SSL sertifikası ile %100 güvenli bir ortamda banka kartı ile alışverişin yanı sıra kapıda ödeme ve havale ile ödeme seçeneğini de tüketiciye sunuyor. Ayrıca hızlı gönderi ile müşterilerimizin satın aldığı ürünlerin en kısa sürede keyfini çıkarmalarını hedefliyoruz. Birbirinden özel ürünlere sahip olmak ve farkınızı ortaya koymak için trendytopuk.com dünyasına davetlisiniz!

  • Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur consequat tristique feugiat nisi gravida.
  • Vivamus tortor velit elit. Duis non nisl volutpat arcu semper sagittis.
  • Maecenas sit amet elit. Curabitur pretium nisi nisl quis tristique scelerisque arcu.
  • Curabitur pretium nisi sit amet scelerisque arcu.
  • Duis non nisl volutpat arcu semper sagittis sit amet scelerisque arcu.

Veriye Dayalı Güven

Değişimin ve geri bildirimin gelişim için şart olduğunu biliriz. Meraklıyız ve her gün daha iyiye gitmek için yeni yollar ararız.Şimdi değilse ne zaman? Biz değilsek kim? Bunlar birer soru değil, bizim düşünme şeklimiz. Biz tutkuyla sahiplenen, proaktif, kaynaklarını doğru kullanan, hatalarından öğrenen ve sonuca hızlı giden bir ekibiz.Veriye dayalı kararlar veririz! Fikirleri güvenilir ve güncel verilerle sorgular, belirlediğimiz hedeflerin ölçülebilir olmasına dikkat ederiz.

Web Development 95%
Design 85%
Marketing 80%
HTML 75%

Biz Bir Ekibiz

Başarının tek yolu ekip çalışması! Kendimizi asla takımın önünde görmeyiz. Ekip olarak aynı hedefe koşar birbirimize güvenir ve destek oluruz. Daha iyi bir ekip olmak için geri bildirime çok önem veririz.

Kariyer Gelişimi

Bakgir.com’da herkes kendi işinin lideri! Unvan ve hiyerarşiden bağımsız işimiz ile ilgili inisiyatif alırız. Kariyeri spora benzetir, rotasyon fırsatları ve yeni deneyimlerle farklı kaslarımızı geliştirmeyi hedefleriz.

Eğitim Ve Gelişim

Bakgir.com’da sürekli öğrenir, kendimizi her gün geliştiririz! Farklı öğrenme metotlarını içeren eğitim programlarımız ile ekibimizin gelişimini destekleriz. Kendimizi geliştirmek için birbirimizden öğrenme fırsatını asla kaçırmayız.

Bakgir'de Hayat

Bakgir.com’da tutkuyla çalışır, sürekli gelişir ve birlikte olmaktan keyif alırız! Biz genç ve heyecanlı bir ekibiz. Sosyal etkinliklerle iş hayatımızı renklendirir, ortak paylaşımlarla ekip ruhumuzu güçlendiririz.

Müşterimiz İçin Varız

Tüm kararlarımızda önce müşterimizi düşünür, en iyi alışveriş deneyimini yaşamaları için çalışırız.Bizde ego, unvan ve hiyerarşi yok! Açık ve net iletişim kurarız. Birbirimize güvenir, iyi dinleriz ve altı boş varsayımlardan uzak dururuz.

2100
Mutlu Müşteriler
1525
Tamamlanan Projeler
3522
İndirilenler
1280
Hediyeler

Latest Blog

Vivamus tortor velit, porta nec mauris quis, lacinia non nisl volutpat arcu semper sagittis lacinia arcu.
Proin mollis est ac vestibulum eleifend consequat tristique.
Yukarı Kaydır
Kapat
Kapat
Mağza
0 İstek Listesi
0 Sepet
Kapat

Sepetim

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam